Tak zmniejszamy koszty i emisje CO2:
Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie lub instytucji.

Jeśli chcesz obniżyć rachunki za ogrzewanie w Twojej firmie lub instytucji napisz do nas – przygotujemy bezpłatną ofertę.

Oszczędności można osiągnąć najszybciej dzięki zastosowaniu systemu zarządzania energią (Energy Management System, EMS). Czujniki temperatury w połączeniu ze sterownikami systemu ogrzewania i odpowiednim oprogramowaniem pozwalają w optymalny sposób ogrzewać pomieszczenia.

Przygotowujemy audyty i analizy energetyczne. Na podstawie aktualnego stanu technicznego budynku, źródła zasilania w ciepło, umów z dostawcami wskazujemy możliwe ulepszenia systemu i najlepsze z punktu widzenia celów klienta alternatywy, np. inwestycje w OZE.

Nie każda inwestycja w fotowoltaikę przynosi spodziewane rezultaty. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu instalacji pozwala nam tworzyć projekty, które najlepiej spełniają cele inwestycji. 

Instytucjom samorządowym oferujemy modernizację systemów ogrzewania, także bez ponoszenia kosztów, na podstawie umowy o poprawę efektywności energetycznej (Energy Performance Contract, EPC)

Tak mówią o nas nasi klienci:

Firma EKO BROKER, pełniąc funkcję Energy Managera obiektu w ramach kontraktu EPC, wygenerowała znaczące oszczędności kosztów eksploatacji obniżając zużycie energii na cele ogrzewania i chłodzenia.
- Michał Muszyński
Prezes zarządu Domar S.A.
Firma EKO BROKER wykonała projekt wykonawczy obejmujący kompleksowy system monitoringu i zarządzania energią (EMS) w zakresie elementów pomiarowego, analitycznego, wykonawczego, wdrożeniowego.
- Bartosz Żmuda
Właściciel Creoproject
Zlecenie zostało wykonane terminowo i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Polecamy Eko Broker Sp. z o.o. z Wrocławia jako sprawdzonego partnera w doradztwie biznesowym z zakresu analiz ekonomiczno-energetycznych instalacji OZE.
- Krzysztof Dorynek
ZN Shine Solar Polska