Pełna przejrzystość wyników
zapewnia nam zaufanie klientów.

Galeria wnętrz Domar

Dzięki wdrożeniu nowoczesnego systemu zarządzania energią (EMS) koszty ogrzewania Galerii wnętrz Domar we Wrocławiu są dziś niższe o ponad 40%.

Zoo Wrocław – budynek ptaszarni

Pompa ciepła, panele fotowoltaiczne i system zarządzania energią sprawiły, że koszty ogrzewania i chłodzenia odnowionego budynku ptaszarni we wrocławskim zoo spadły o blisko 3/4.


Zakład energetyki cieplnej w Kartuzach

Projekt instalacji fotowoltaicznej dla SPEC PEC w Kartuzach powstał z myślą o optymalnym wykorzystaniu własnego źródła energii odnawialnej.Zarząd Inwestycji Miejskich Wrocław

Analizy techniczne i ekonomiczne pozwoliły na wybór optymalnych wariantów instalacji fotowoltaicznych w projektach modernizacji Specjalnego Ośrodka
Szkolno-wychowawczego nr 10 oraz Ośrodka Działań Społeczno-Kulturalnych PIAST.


Tak mówią o nas nasi klienci:
Firma EKO BROKER, pełniąc funkcję Energy Managera obiektu w ramach kontraktu EPC, wygenerowała znaczące oszczędności kosztów eksploatacji obniżając zużycie energii na cele ogrzewania i chłodzenia.
- Michał Muszyński
Prezes zarządu Domar S.A.
Firma EKO BROKER wykonała projekt wykonawczy obejmujący kompleksowy system monitoringu i zarządzania energią (EMS) w zakresie elementów pomiarowego, analitycznego, wykonawczego, wdrożeniowego.
- Bartosz Żmuda
Właściciel Creoproject
Zlecenie zostało wykonane terminowo i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Polecamy Eko Broker Sp. z o.o. z Wrocławia jako sprawdzonego partnera w doradztwie biznesowym z zakresu analiz ekonomiczno-energetycznych instalacji OZE.
- Krzysztof Dorynek
ZN Shine Solar Polska